نمایندگی صبا باطری در کرج

نمایندگی صبا باطری در کرج

09334287000

فروش باتری در استان البرز

نمایندگی صبا باطری در کرج با اعزام تکنسین ماهر به محل شما، خدمات نصب و ارسال رایگان باتری را به مشتریان ارائه میدهد.

شما میتوانید به صورت شبانه روزی با نمایندگی صبا باطری در کرج در تماس باشید و از خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی بهره ببرید.

صبا باتری یکی از برندهای محبوب باتری در بازار ایران است.

شرکت صبا باتری در سال ۱۳۶۰ در شهر کرج تاسیس شد و اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان باتری در کشور می‌باشد.

اگر قصد خرید باتری های سپاهان را دارید میتوانید از نمایندگی سپاهان باتری در کرج انواع باطری های سپاهان را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید.

یکی از محصولات محبوب صبا باتری، باتری خودرو است. این باتری‌ها با توجه به شرایط آب و هوایی کرج طراحی شده و دارای عمر طولانی و کیفیت بالا هستند. همچنین، باتری خودرو صبا با توجه به نیازهای مصرف‌کنندگان، در انواع مختلفی مانند باتری‌های لیتیومی، اسیدی و گلوله‌ای تولید می‌شود.

شما میتوانید جهت ثبت سفارش خرید صبا باتری در کرج با نمایندگی صبا باطری در کرج تماس بگیرید و باتری را پس از مدت کوتاهی در محل خود دریافت نمایید.

نمایندگی صبا باطری در کرج نماینده رسمی شرکت صبا باتری در تهران است و در سال 1394 با هدف فراهم کردن بستری امن و آسوده برای خرید باتری ماشین توسط مشتریان کرجی، شروع به فعالیت کرد.

نمایندگی صبا باطری در کرج با رعایت اصل مشتری مداری، خدمات متنوعی را در زمینه فروش و نصب باتری های استاندارد خودرو (محصولات صبا باتری)، با کارشناسان مجرب و ارسال فوری در محل ارائه می دهد.

نمایندگی صبا باطری در کرج علاوه بر داشتن پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و پروانه کسب از اتحادیه صنف باطری سازان و باطری فروشان، دارای کد نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت صبا باتری نیز هست.

در صورتی که در کرج هستید و به دنبال باطری فروشی در کرج میگردید، میتوانید با تماس با مجموعه ی ما باطری خودرو را در محلتان دریافت نمایید.

نمایندگی صبا باطری کرج اطمینان می دهد که باتری های صبا که در این سایت عرضه می شوند، دارای استاندارد و گارانتی رسمی شرکت صبا باتری هستند.

شرکت صبا باتری برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی، از نمایندگان خود خواسته است که در زمان فروش باتری جدید، باتری قدیمی را نیز از مشتریان دریافت و به کارخانه تحویل دهند.

به همین منظور، نمایندگی صبا باطری در کرج باتری فرسوده را از مشتریان خود خریداری کرده و قسمتی از هزینه آن را از قیمت باتری جدید کسر می کند.

از آنجایی که صبا باطری، یکی از باتری های با کیفیت و معتبر است، باتری های نمایندگی صبا باطری در کرج معمولا حداقل دو یا سه سال عمر دارند.

البته بسته به شرایط مختلف، ممکن است این مدت زمان بیشتر هم شود.

چگونگی استفاده و نگهداری از باتری ماشین، تعداد دفعات استارت زدن، شارژ و دشارژ کردن و همچنین دمای محیط که خودرو در آن قرار دارد، همه این عوامل روی عمر باتری تأثیر دارند.

طبیعتا هر چه باتری بیشتر مورد استفاده قرار گیرد؛ عمر آن کوتاه تر می شود.

گرمای زیاد نیز موجب کاهش عمر باتری سپاهان می شود.

شما می توانید با توجه به شرایط جوی منطقه خود، باتری های موجود در نمایندگی صبا باطری در کرج را انتخاب کنید.

نمایندگی صبا باطری در کرج پاسخگوی شبانه روزی تماس های مشتریان می باشد.

Loader